ארתק פיתוח תוכנה - מתכנת אישי בשבילכם                   054-3117121   09-9506139

ארתק מחשבים – תוכנות למידה לבתי ספר

ארתק מחשבים - תוכנות למידה לבתי ספר

ארתק מחשבים
בתוך אתר בית הספר

חברת "ארתק" מחשבים הינה חברת מחשבים ייחודית, אשר מתמחה בפיתוח תוכנות מחשב מתקדמות, על פי צורכי הלקוחות ועל פי האתגרים הקיימים. החברה הוקמה לפני יותר מ-20 שנה ובעלת ניסיון רב בעולם טכנולוגי מתפתח. מקים החברה הוא איש המחשבים והאלקטרוניקה- אריאל שגיא.

מלבד מגוון המחלקות הקיימות בחברה, אשר ביניהן תמצאו את מחלקת הפיתוח, מחלקת החומרה, מחלקת ההדרכה והטמעת תוכנות, תוכלו למצוא גם צוות שלם אשר פיתח תוכנות במיוחד למערכת החינוך הישראלית.

ילדי המאה העשרים ואחת נולדו אל תוך עולם שבו המחשבים הפכו לכלי לימוד עיקרי. מערכת החינוך הישראלית החלה לחפש אחר חברות מחשבים ותוכנה מובילות, אשר יעמידו לרשות בתי הספר את הפיתוח, ההדרכה והתמיכה הטובים ביותר בעולם המחשבים. כך הכירו רבים מבתי הספר בארץ את חברת ארתק. מחלקת פיתוח התוכנה עבדה עם תלמידים רבים, ילדים, מורים ואנשי חינוך על מנת ללמוד את הצרכים והאתגרים הלימודיים של התלמידים.

מורים רבים "חלמו" שהילדים יבצעו ניקוד מילים בעברית ברמה הטובה ביותר שניתן, אך לא תמיד הצליחו להגיע לתוצאה. כחלק מהגשמת חלום זה, מורים רבים חלמו על תוכנת ניקוד במחשב, שלפעמים גם הוגדרה כנקדן או נקדנית לכל תלמיד ותלמידה. צוות החברה פיתח תוכנת ניקוד במיוחד למטרות אלו.

תוכנת המחשב "ניקודית" אשר פותחה בידי חברת ארתק, הינה תוכנה מתקדמת לניקוד מילים ומסמכים. התוכנה מאפשרת למורים ותלמידים לבצע ניקוד אוטומטי של מסמכים וטקסט. התוכנה מאפשרת לבצע ניקוד טקסט בכל סוגי המסמכים הממוחשבים כגון וורד, אקסל, פאוור פוינט ועוד. התוכנה בעלת אופציה מתקדמת לבצע ניקוד של הטקסט, תוך התחשבות בהקשר הטקסט. כך יכולים התלמידים לבצע תהליך לימודי איכותי, אשר משלב את תוכנות המחשב הבסיסיות במיומנות קריאה וכתיבה לימודית. הילדים יכולים לשלב תמונות, גרפים וטקסטים יחדיו, כחלק מאופציית ניקוד פאוורפוניט בתוכנה, או לכתוב קטעי קריאה איכותיים ברמתם בעזרת אופציית ניקוד וורד, להשתמש בתוכנה כניקודית לכל מטרה ושימוש שהם חפצים בו ואפילו לבצע ניקוד טקסטים אוטומטי ולפתח תרבות קריאה ענפה. ניקוד עברית הופך להיות "דבר שבשגרה" לילדים ורמת הלימוד משתפרת פלאים.

מילים שונות אשר מנוקדות ללא הקשר נכון, ניתן לתקן בעזרת בחירה מתוך תפריט נפתח. לתלמידים נפתח סרגל ניקוד מגוון ופשוט. כך התלמידים מקבלים מגוון אפשרויות בחירה, לומדים ידע שימושי ומרחיבים את ערוצי הלמידה שלהם. חברת ארתק פיתחה גרסה מקצועית של התוכנה, אשר בעלת יכולת לנקד אוטומטית ספריה שלמה של מסמכים וטקסטים במחשב. מורים רבים במערכת החינוך הישראלית נואשים לכלים מתקדמים מסוג זה וכעת ניתן להשיג אותם בקלות.

תוכנה ייחודית נוספת שפותחה בחברת ארתק הינה תוכנת "ארתקיד". תוכנה זו היא כלי ייחודי ליצירת תמונות מחזור בפשטות רבה.

בתי ספר רבים ברחבי ישראל מחפשים אחר הדרך היצירתית, הנוחה והפשוטה לעצב את אלבומי המחזור של תלמידיהם. תוכנת ארתקיד הינה תוכנה ייחודית אשר משלבת מספר אופציות בתוכנה אחת: תוכנה לעיצוב תמונה, תוכנה להדפסת תמונות, תוכנה לאלבום תמונות רבות או תוכנה ליצירת קולאזים.

בתוכנה, בוחרים את קבוצת התמונות או קבוצה גדולה של תמונות שאנו רוצים לעבוד עמן, מעצבים כל תמונה בנפרד או את כל הקבוצה יחד, מוסיפים את התמונות, הרקע הנבחר או הטקסט הייחודי ולבסוף- יוצרים תמונה איכותית לפיתוח. את הקבצים ניתן לשמור כתבניות ולעצב לתוכן תמונות חדשות (למשל כיתה אחרת- באותו הסגנון, פשטות ויעילות)

התוכנה מאפשרת לבצע את כל התהליכים הנדרשים על מנת לפתח תמונות בנוחות, פשטות ולא פחות חשוב- יצירתיות. מלבד בתי ספר, התוכנה אף משמשת כתוכנה לצילום גני ילדים, תוכנה לתמונות מחזור רבות שקיימות במאגר נתונים ועוד.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת ארתק, לשמוע על התוכנות המובילות בבתי הספר ולהתחיל לבנות עולם טכנולוגי מתקדם לילדים, עולם ענק של אפשרויות ויכולות לימודיות.

נכתב ע"י: פורטל בתי ספר

הצהרת נגישות

ארתק מחשבים ותוכנה 

ארתק    אודות

טלפקס: 9506139- 09   , סלולרי 054-3117121

הדף הראשון - בנייה וקידום אתרים באינטרנט מספר אחד
 

 


כתובת: סוקולוב 55  ,  פינת השומר 2 הרצליה,   46328
שעות פעילות:  ראשון – חמישי:             13.00– 09.00, 19.00 - 15.00
 שישי וערבי חג:  13.00 – 09.00
הדף הראשון - Dafirst  קידום אתרים - קידום ממומן - קידום אורגני - בניית אתרים